Норвич Сити vs Бартон Албион голови и хајлајтс

Во Вторник, 12 Септември, Норвич Сити го нагости Бартон Албион во рамките на Чемпионшип натпревар.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/gz4ax.mp4?token=1505301406_a8c848601d23a369287db58c6fa9537dd5ae928b” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.