Хајлајтс и голови од Астон Вила vs Мидлсборо

Во Вторник, 12 Септември 2017, Мидлсборо му гостуваше на Астон Вила во рамките на Чемпионшип.

Ниту Астон Вила ни Мидлсборо не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/wazqv.mp4?token=1505301242_80d659d40eb5d9a41fccb2f9b65f12bae4c64781″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.