Лидс Јунајтед vs Бирмингем Сити голови и хајлајтс

Лидс Јунајтед го нагости Бирмингем Сити во рамките на Чемпионшип меч, во Вторник, 12 Септември 2017.

Додека Лидс Јунајтед постигна два гола на натпреварот, Бирмингем Сити и покрај сите напори не успеа да го совлада противничкиот голман. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на Лидс Јунајтед.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/50ubw.mp4?token=1505299363-dYK0fybS4p2ZSXxHpo0LS%2FsFdl5K3Eqp2o6UeEv%2BF4w%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.