Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Сандерленд и Нотингем Форест

Сандерленд на домашен терен играше против Нотингем Форест во рамките на Чемпионшип, во Вторник, 12 Септември.

Одбраната на гостинскиот тим, Нотингем Форест, одлично ја заврши работата, не беше совладана ниту еднаш и задоволна си замина дома. Голот кој го постигна Нотингем Форест беше доволен за победа од 1:0 и освојување на трите бода.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/p8b3s.mp4?token=1505302629_148c3b805b41ccad8429e4cc73ae367c2207ab4f” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk