Селтик vs ПСЖ голови и хајлајтс

Селтик го нагости ПСЖ во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Вторник, 12 Септември 2017.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 5 гола, сите во мрежата на Селтик. Тоа резултираше со победа на ПСЖ од 5-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Селтик и ПСЖ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c6qec.mp4?token=1505298957-ImSIIvMgsmLCnNC%2FMThQDieIbqmWkudhgYGYFq%2FMT24%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.