Атланта Јунајтед vs Далас голови и хајлајтс

во Недела, 10 Септември, Атланта Јунајтед на домашен терен играше против Далас во рамките на МЛС.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, но сите во мрежата на Далас. Тоа резултираше со победа на Атланта Јунајтед од 3-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/gbo3d.mp4?token=1505163897_12e7661572ee014916891bad6e0a81cdabf962a2″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk