Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Трабзонспор и Генчербирлиги

Во Недела, 10 Септември, Трабзонспор на својот стадион го пречека Генчербирлиги во рамките на Супер Лига.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Трабзонспор додека 3 завршија во мрежата на Генчербирлиги. Тоа резултираше со победа на Трабзонспор со точен резултат 3-1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jpycf.mp4?token=1505066725-%2BpyRajcmqGQxIyEVIAThZ5Ji74MNYTvlRTuKg6AAbcU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.