Хајлајтс и голови од Атлетико ПР vs Коритиба

Во Недела, 10 Септември 2017, Коритиба му гостуваше на Атлетико ПР во рамките на Серија А.

Атлетико ПР и Коритиба беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/bupqk.mp4?token=1506276329_f1020365d01691c8ab0ee10dde5fdfa17d1c5d6b” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.