Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Минесота Јунајтед и Филаделфија Јунајтед

Во Недела, 10 Септември, Минесота Јунајтед го пречека Филаделфија Јунајтед во рамките на МЛС меч.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/aw0eq.mp4?token=1506251084_9d9d5f91d05a8b5e577249ff2dcf1bcbbd6081a3″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.