Хајлајтс и голови од Хјустон Динамо vs Колорадо Рапидс

Хјустон Динамо го пречека Колорадо Рапидс во Недела, 10 Септември.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Колорадо Рапидс. Поради тоа Колорадо Рапидс го доби натпреварот со 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Хјустон Динамо и Колорадо Рапидс.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/xzh8r.mp4?token=1506251085_b94a34d2255a4448977406a992a89699e4b181ac” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.