Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Барселона и Еспањол

Во Сабота, 9 Септември, Барселона го нагости Еспањол во рамките на Ла Лига натпревар.

Еспањол и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Барселона постигна 5 и победи со точен резултат 5-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Барселона и Еспањол.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yfcyy.mp4?token=1504993918-dxmmV5N6njnGxUx8g9cqkGofkboryQXhcUj2u5ZFfzM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk