Хајлајтс и голови од Бурсаспор vs Акишар Беледиеспор

Бурсаспор го нагости Акишар Беледиеспор во рамките на Супер Лига меч, во Недела, 10 Септември 2017.

Напаѓачите на Бурсаспор беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Акишар Беледиеспор не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Бурсаспор и Акишар Беледиеспор.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/061zh.mp4?token=1506283400_6d9c780f04cc0ec836fd94ba96addd6736039c0e” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.