Анталијаспор vs Галатасарај голови и хајлајтс

Анталијаспор на домашен терен играше против Галатасарај во рамките на Супер Лига, во Недела, 10 Септември.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/oxmyt.mp4?token=1506283374_95f5c8fd196a23ea828aa996a36366895cd1df01″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk