Аталанта vs Сасуоло голови и хајлајтс

Аталанта и Сасуоло одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Недела, 10 9 2017.

Аталанта прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/g8srn.mp4?token=1506276243_d9036e29581a4d449abf36d893b408b45097bcd8″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk