Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ница и Монако

Во Сабота, 9 Септември, во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Ница и гостинот Монако.

На натпреварот беа постигнати 4 гола, но сите ги постигна Ница, па Монако го загуби мечот со резултат 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Ница и Монако можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/stg6u.mp4?token=1506189852_7e96d891351c3196c973b6a4332b83f6fd405f97″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.