Валенсија vs Атлетико Мадрид голови и хајлајтс

Во Сабота, 9 Септември, Валенсија на својот стадион го пречека Атлетико Мадрид во рамките на Ла Лига.

Ниту Валенсија ни Атлетико Мадрид не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/hlp4k.mp4?token=1506189847_5af53a0f1407c1f802fc585e42e2f4f691d0fba2″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот