Јувентус vs Киево голови и хајлајтс

Јувентус го нагости Киево во рамките на Серија А меч, во Сабота, 9 Септември 2017.

Напаѓачите на Јувентус беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Киево не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Јувентус и Киево имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/s8xko.mp4?token=1506193441_503c3fed7a92129afb89d9206ef084431c5db333″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.