Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Ливерпул

Манчестер Сити и Ливерпул одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 9 9 2017.

На натпреварот беа постигнати 5 гола, но сите ги постигна Манчестер Сити, па Ливерпул го загуби мечот со резултат 5-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Ливерпул можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ukzgf.mp4?token=1504969441-YnOjtLhWmmDNrlpdOrPobWrjbAJlX1c%2FwkktKkyOEvM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk