Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Леванте

во Сабота, 9 Септември, Реал Мадрид на домашен терен играше против Леванте во рамките на Ла Лига.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

На натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Леванте имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xy4vv.mp4?token=1504964588-rsE%2F%2F1eQ6JormAnPJ1V4pB0D45tT8BGgzGYoidbrRgQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.