Хајлајтс и голови од Фулам vs Кардиф Сити

Во Сабота, 9 Септември, Фулам на својот стадион го пречека Кардиф Сити во рамките на Чемпионшип.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Фулам и Кардиф Сити.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/1lqpc.mp4?token=1506188968_83ee0805d7a7eba4ecc60a78169983bfcf771e2a” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.