Левски Софија vs Лудогорец голови и хајлајтс

Левски Софија на домашен терен играше против Лудогорец во рамките на A ПФГ, во Среда, 6 Септември.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/3axzg.mp4?token=1505937862_297509a8606c98dccf39ebc435621befe78dea65″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.