Њу Енгланд vs Орландо Сити голови и хајлајтс

Њу Енгланд го пречека Орландо Сити во Сабота, 2 Септември.

На натпреварот беа постигнати 4 гола, но сите ги постигна Њу Енгланд, па Орландо Сити го загуби мечот со резултат 4-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Њу Енгланд и Орландо Сити погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/xwh71.mp4?token=1505660660_4e55ae275118d5bfeef5e5485246a8728283abc8″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.