Хајлајтс и голови од Dallas vs Њу Јорк Ред Бул

Во Недела, 3 Септември, Dallas го нагости Њу Јорк Ред Бул во рамките на МЛС натпревар.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Dallas и Њу Јорк Ред Бул.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/bgggz.mp4?token=1505660662_01a4cf40babe8e6b46914e68f00f185f41a275f9″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk