Монтреал Импакт vs Чикаго Фајр голови и хајлајтс

Во рамките на МЛС се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Монтреал Импакт и гостинот Чикаго Фајр, во Сабота, 2 Септември 2017.

Чикаго Фајр немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Монтреал Импакт и Чикаго Фајр можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/s9tk0.mp4?token=1505660659_b59afd5541dbfd5488959bfc891ab9dc02e24537″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.