Иран vs Сирија голови и хајлајтс

Иран и Сирија одиграа натпревар во рамките на AFC – World Cup Qualification, во Вторник, 5 9 2017.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Иран и Сирија погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/194fz.mp4?token=1504634641-1C877js%2FZ4Ux1h2nQ7gtHUkHXrY1FNSL3PrHxHaeA1A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk