Србија vs Молдавија голови и хајлајтс

Србија го пречека Молдавија во Сабота, 2 Септември.

Напаѓачите на Србија беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Молдавија не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Србија и Молдавија имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/up4sa.mp4?token=1505586893_90410371e34796160d2c041d0387c741b1807e19″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk