Хајлајтс и голови од Гремио vs Спорт Рецифе

Во Сабота, 2 Септември, Гремио го пречека Спорт Рецифе во рамките на Серија А меч.

Спорт Рецифе и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Гремио постигна 5 и победи со точен резултат 5-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/ycbce.mp4?token=1505603083_f673f4b3368ea5fdc320224dfc9ef43a6cea5763″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.