Сао Паоло vs Бахија голови и хајлајтс

Во Недела, 3 Декември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Сао Паоло и гостинот Бахија.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Сао Паоло и Бахија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/x5i7l.mp4?token=1512394622-RhoN9F0vCMZTZaPeU6iJTBz5hWPaSlT%2FS9C9i5I7ms0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk