Хајлајтс и голови од Васко де Гама vs Понте Прета

Васко де Гама на домашен терен играше против Понте Прета во рамките на Серија А, во Недела, 3 Декември.

Васко де Гама не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/r86ns.mp4?token=1512394682-8Y%2FF2RgK4OMCgId966bbZ7dj9VrckDVH%2BI9i1EnFNJo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.