Виториа vs Фламенго голови и хајлајтс

Виториа на домашен терен играше против Фламенго во рамките на Серија А, во Недела, 3 Декември.

Фламенго не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но гостинските играчи 2 пати ја тресеа противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1 и освои три бода.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c7r5i.mp4?token=1512394742-mt7SfAK%2FydbSUBv%2Bndr1pWQdQi77kGbQZC0lxXxQJbQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk