Барселона vs Рома голови и хајлајтс

Во Среда, 4 Април, Барселона го пречека Рома во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Барселона успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 4-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk