Арсенал vs Кристал Палас голови и хајлајтс

Арсенал го нагости Кристал Палас во рамките на Премиер лига меч, во Недела, 21 Април 2019.

Натпреварот изобилуваше со многу голови на двете страни, но Кристал Палас успеа да постигне еден гол повеќе, забележа тесна победа и ги носи трите бода дома.

На натпреварот помеѓу Арсенал и Кристал Палас имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-b-east.streamable.com/video/mp4-mobile/akscm.mp4?token=7ieT5gKEjkW2sGR9BydnjQ&expires=1555876126″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.