Квинс Парк Ренџерс vs Свонси Сити голови и хајлајтс

Во Сабота, 13 Април, Квинс Парк Ренџерс на својот стадион го пречека Свонси Сити во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот беа постигнати 4 гола, но сите ги постигна Квинс Парк Ренџерс, па Свонси Сити го загуби мечот со резултат 4-0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Квинс Парк Ренџерс и Свонси Сити погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-b-east.streamable.com/video/mp4-mobile/you3f.mp4?token=C7SJ0na5tkhr3plcICHApA&expires=1555193002″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk