Хајлајтс и голови од Бешикташ vs Баерн Минхен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Бешикташ и гостинот Баерн Минхен, во Среда, 14 Март 2018.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Баерн Минхен додека 3 завршија во мрежата на Бешикташ. Тоа резултираше три бода и убаво патување дома за Баерн Минхен. Конечниот резултат беше 3-1 за гостинскиот тим.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/gwgvp.mp4?token=1521056697-ZNJo44j%2FGdrYcJgaNzuUc8p%2BIZrF8A2iPIHRixT8lTA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk