Видео од натпреварот Унион Берлин vs ФК Ауе

Унион Берлин го нагости ФК Ауе во рамките на 2ра Бундеслига меч, во Недела, 11 Март 2018.

Ниту Унион Берлин ни ФК Ауе не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/ugixw.mp4?token=1520786978-E0MsQL5tFLQhKSyH0UyqDh6bjIA0p2%2BL9IFX8oR1D98%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk