Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Јан Регенсбург и Сандхаузен

Во рамките на 2ра Бундеслига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Јан Регенсбург и гостинот Сандхаузен, во Недела, 11 Март 2018.

Јан Регенсбург не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Јан Регенсбург и Сандхаузен можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/d3mmz.mp4?token=1520787066-XqGNfNmivD9gq29cga4%2BZ0LeJSRv3KmFr%2FhUReGkR6s%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.