Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Арсенал и Ватфорд

Арсенал на својот стадион го пречека Ватфорд во рамките на Премиер лига, во Недела, 11 3.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Арсенал, па Ватфорд го загуби мечот со резултат 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Арсенал и Ватфорд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/9fem0.mp4?token=1520786332-XsW3if7RWNvmG5UsFLh55V21lSwF0idz6W54MgVpRFE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365