Ст. Паули vs Ајнтрахт Брауншфајг хајлајтс

Ст. Паули го пречека Ајнтрахт Брауншфајг во Сабота, 10 Март.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Ст. Паули и Ајнтрахт Брауншфајг заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/51a20.mp4?token=1520723011-6apVJBPwFmrPWOATy1hI7L49siE5ljkKpHrCD6kC5Dg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk