Лил vs Монпеље голови и хајлајтс

Во Сабота, 10 Март, во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Лил и гостинот Монпеље.

Лил и Монпеље постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-bf0m9.mp4?token=1520733383-QWqvMKZnzf1tglKh2C3lM4h2ZA4TbfjbXq0k1yOBKfg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.