Еспањол vs Реал Сосиедад голови и хајлајтс

Во Недела, 11 Март 2018, Реал Сосиедад му гостуваше на Еспањол во рамките на Ла Лига.

Еспањол не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Еспањол и Реал Сосиедад можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/4yd1n.mp4?token=1520776505-TnhAIEjYpwnVObFeyHxnfnzOzNamRTSMc3wgZ%2Bk6g2A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk