Каљари vs Лацио голови и хајлајтс

Каљари го пречека Лацио во Недела, 11 Март.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Каљари и Лацио.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/yujuk.mp4?token=1520786192-wQBb5r7gWhjOIQX4fNU1VLmKXuo%2BS6LLJVB1CHxokAs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.