Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Дармштад и Инголштад 04

Дармштад го нагости Инголштад 04 во рамките на 2ра Бундеслига меч, во Сабота, 10 Март 2018.

Дармштад и Инголштад 04 постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/li92m.mp4?token=1520723008-IKmURO5cG4rDdCBwKWnuF5z2T7cJ41S3tGKgeAFisS0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за 2ра Бундеслига.