Хајлајтс и голови од Бохум vs Холстен Кил

Во Сабота, 10 Март, Бохум го нагости Холстен Кил во рамките на 2ра Бундеслига натпревар.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Бохум и Холстен Кил.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8cikv.mp4?token=1520721878-15Kp5uZ%2Bo21gG%2BmJ7ujbzs5uiFGB57JjHWgRHPNU%2BJU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk