Хајлајтс и голови од Галатасарај vs Конјаспор

Галатасарај го нагости Конјаспор во рамките на Супер Лига меч, во Недела, 11 Март 2018.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Галатасарај, а еден гол постигна Конјаспор. Тоа резултираше со победа на Галатасарај од 2:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Галатасарај и Конјаспор погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/sxs3m.mp4?token=1520798376-dcB7gulHlKtRfNIr02h06bjPo65mUbm%2F1cephLGpCkU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.