Хајлајтс и голови од Болоња vs Аталанта

Во Недела, 11 Март, Болоња и Аталанта одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Аталанта имаше убаво гостување кај Аталанта, постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа, односно домаќинот не постигна гол.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/gfjgr.mp4?token=1520794291-7v4Uew33BixIFnbQHx%2F3%2FQX6rkaF%2BfDzIzviHhWuTjs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk