Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Јени Малатјаспор и Фенербахче

Јени Малатјаспор го нагости Фенербахче во рамките на Супер Лига меч, во Недела, 11 Март 2018.

Публиката иако можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола, не уживаше во натпреварот бидејќи и двата беа во мрежата на Јени Малатјаспор. Тоа резултираше со победа и три бода за Фенербахче при резултат од 2:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/dyqaa.mp4?token=1520798469-kCu8ETKtW7FsOnMdIZnUi4BFfQTYFP%2BCUocu0asLaW0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk