Хајлајтс и голови од Фиорентина vs Беневенто

Фиорентина го нагости Беневенто во рамките на Серија А меч, во Недела, 11 Март 2018.

Одбраната на Фиорентина одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Фиорентина беше доволен за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фиорентина и Беневенто.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/0rbz2.mp4?token=1520778938-2EZdsNwVyGHsUNWDplJtCT%2BGN5jZ2O2t%2FkeFjzYPB0s%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.