Бешикташ vs Генчербирлиги голови и хајлајтс

Бешикташ го пречека Генчербирлиги во Сабота, 10 Март.

Бешикташ постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/a0b4n.mp4?token=1520717967-T0QbX3FSuMbvMBtDpFZnm4bsRXSF6QOn7cYgbkskuNA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk