СД Еибар vs Реал Мадрид голови и хајлајтс

Во Сабота, 10 Март, СД Еибар и Реал Мадрид одиграа натпревар во рамките на Ла Лига.

СД Еибар успеа да постигне еден гол, но дозволи нивната мрежа да се тресе два пати. Тоа резултираше со победа на Реал Мадрид од 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу СД Еибар и Реал Мадрид.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/tgamf.mp4?token=1520692645-MwbWSHsSiJL7DIXlGg3LuergdNaIsq4Tfy5Z724uj8E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk