Хајлајтс и голови од Манчестер Јунајтед vs Ливерпул

Во Сабота, 10 Март, Манчестер Јунајтед на својот стадион го пречека Ливерпул во рамките на Премиер лига.

Манчестер Јунајтед прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/euqfj.mp4?token=1520695481-OewgK2i8T1G7btE9Ub6OTY4epcriY78O8JNdNn5pdaM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.